Hair Fit İstanbul'a Hoş Geldiniz.

 • Türkçe
 • İspanyolca
 • İngilizce

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi- 09:00 - 17:00
  İletişim : +90(538)214 68 86 - +1(352)300-2292

 • Hair Fit ile <span style="font-weight:bold">Doğru Operasyon</span>

  Hair Fit ile Doğru Operasyon

  Safir FUE yöntemi ile kusursuz ve yoğun bir saç ekimi.

  Hızlı Randevu
 • <span>Uzman Kadro </span>İle <span>Stresten </span>Uzaklaşın

  Uzman Kadro İle Stresten Uzaklaşın

  Eski saçlarınıza kavuşmak için gereken adımı atın.

  Hızlı Randevu
 • <span>Profesyonel Hizmet</span> Sunuyoruz

  Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

  Son teknoloji laboratuvar standartlarında ihtiyacınız olan hizmeti sunuyoruz.

  Hızlı Randevu
 • <span>Sağlık</span> ve <span>Turizm</span> Bir Arada

  Sağlık ve Turizm Bir Arada

  Saç ekiminiz yapılırken, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul'u da tanıma fırsatı yakalayacaksınız.

  Hızlı Randevu
Hızlı Randevu
Yükleniyor...

Sizlere Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Hait Fit İstanbul olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz.

Fue Yöntemi İle Saç Ekimi
DHI Yöntemi İle Saç Ekimi
Sakal Ekimi
Kadın Saç Ekimi
Kaş Ekimi
Fue Yöntemi İle Saç Ekimi

FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Saç ekimi; özel tekniklerle donör bölge denen bölgeden alınan sağlıklı saç köklerinin, saç olmayan alana transfer edilmesi işlemidir. Donör bölgeden alınan saç kökleri greft olarak tanımlanır. Saç ekiminde donör bölgeden greftlerin toplanması,…

Devamını Oku
DHI Yöntemi İle Saç Ekimi

DHI Yöntemi İle Saç Ekimi DHI Saç ekimi (Direct Hair Implant) işlemi; kesi, iz ve dikiş olmaması bakımından en çok tercih edilen bir yöntemdir. Choi adında özel bir kalem yardımıyla alınan saç köklerinin tek tek ve olabildiğince…

Devamını Oku
Sakal Ekimi

Sakal Ekimi Sakal kişiden kişiye çok değişik yoğunlukta olabilmektedir. Kişide bölgesel sakal kaybı varsa civardaki sakal sıklığında ekim planlanarak uyumlu hale getirilir. Sakal tümüyle yoksa bu durumda kişinin istediği sıklık ve sınıra bağlı olarak enseden veya vücuttan…

Devamını Oku
Kadın Saç Ekimi

Kadınlarda Saç Ekimi Kadınlarda saç ekimi, değişik nedenlerle büyük oranda seyrelmeler yaşayan kadınların da tercih ettiği bir yöntemdir. Hormon dengesizlikleri, yetersiz beslenme, ilaç kullanımı ya da stres kaynaklı dökülmeler olabilir.Bazen bu dökülmeler iyileştirmenin yetmeyeceği oranlarda olabilir. Bu…

Devamını Oku
Kaş Ekimi

Kaş Ekimi Yüz ifadesine önemli bir katkı sağlayan kaşlarımız, çeşitli nedenlerle istediğimiz görüntüde olmayabilir. Günümüzde oldukça yaygın olan çeşitli kaş çizdirme teknikleri, doğallığı korumak isteyenler için gereken çözümü vermez. Kaşı yoğun hacimli göstermeyi amaçlayan bu teknikler, çizme…

Devamını Oku

Hair Fit İstanbul İle, Her Şey Dahil Saç Ekimi

Sizleri Yoracak Tüm İşlemleri Üstlenerek Sadece Yeni Saçlarınızı Düşünmenizi Sağlayalım.

Saç Ekim Merkezi

Saç Ekim Merkezi

Tam teşekküllü hastanede, profesyonel çalışanlarımızla steril ve güvenilir ortamlarda hizmet sunmaktayız. 4-6 Saat içinde Profesyonel Bir Saç Ekimi.

Ağrısız Lokal Anestezi

Ağrısız Lokal Anestezi

Teknolojinin sunduğu son imkanları kullanarak, saç ekimi operasyonu esnasında hiçbir ağrı - acı duymadan saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz.

Maksimum Saç Kökü Ekimi

Maksimum Saç Kökü Ekimi

Fue yöntemi ile full saç kökü ekimi. Limit ve kısıtlamalar olmadan, ihtiyacınız olan sayıda saç kökünü ekme garantisi veriyoruz.

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi, saç seyrekliği ya da yokluğu, özellikle de erkekleri etkileyen en büyük estetik sorunlardan biridir. Dış görünüş, kişilerin hem kendi bakışlarına, hem de sosyal çevre ile olan yakın ilişkilerinde büyük önem arz ettiğinden dolayı, dış görünüşün önemli bir parçası olan saçların kaybı da, kişide anlaşılır bir şekilde imajıyla ilgili sıkıntılara, hatta öz güven eksilmesi gibi daha ciddi durumlara sebebiyet verebilmektedir.

Saç Ekim Yöntemleri

Tıptaki teknolojinin ilerlemesi ve diğer birçok konuda olduğu gibi saç eksikliği ve saç dökülmesi için de pratik, ve etkili uygulamalar ortaya çıkmıştır. Saç ekimi, bugün çok fazla sayıda erkek tarafından tercih edilmekte ve tatmin edici sonuçlar almaktadır. FUE ya da DHI yöntemleri kullanılarak, saç dökülmesi ya da saç seyrekliği gibi problemler ortadan kaldırılmaktadır.

Saç Ekimi Nasıl yapılır?

İnsanın kendi vücudundaki kılın ya da saçın, bulunduğu yerden doku dışına alınıp, başka bir saçsız alana yerleştirilmesine saç ekimi denir. Saç ekimi bir tür doku naklidir. Bu işlemde kişinin kendi dokusu kullanılır. Lokal anestezi uygulanarak, estetik ve plastik cerrahi uzmanı tarafından içinde canlı saç köklerinin bulunduğu bir doku parçası veya tek tek alınır ve profesyonel ekip tarafından tekli, ikili ve üçlü greft adını verdiğimiz gruplara ayrılır. Daha sonra bu saç kökleri yine lokal anestezi ile tamamen açılmış ya da seyrelmiş bölgelerde, cilt altında mikro kanallar açılarak, bu kanallar içerisine tek tek yerleştirilir.

Adı sizi yanıltmasın. Günümüzde kaş, sakal ve bıyık gibi ekimler yapılmaktadır.

Hair Fit İstanbul'dan Son Haberler

Bizden son haberler.

Devamını Oku
Kadınlarda Saç Kaybı
Kadınlarda Saç Ekimi Kriterleri

Kadınlarda Saç Ekimi Kriterleri Seyrek saçlar kadınların kabusu olmaktan çıkıyor. DHI saç ekimi tekniğiyle artık kadınlar da çekinmeden saç ektirebiliyor.…

Devamını Oku

Mutlu Misafirlerimizin Görüşleri

Hair Fit İstanbul'un mutlu müşterileri memnuniyetlerini belirtti.

 • Bayanlar için yapılacak saç ekimi gerçekten uzman bir yerde yapılması gerektiğini bilerek araştırdım ve Süreyya Hanım'ın bilgilendirmesi ile doğru bir adım attım. Saçlarımın şimdiki durumundan oldukça memnunum.

 • Özellikle araştırmalar yaparak ulaştığım Hair Fit ekibine, özellikle ilgisinden dolayı Süreyya Hanım'a tekrar tekrar teşekkür ederim. Saç ekimi öncesi önemli bir ameliyat önemini anlayan tüm sağlık ekibinin ellerine sağlık.

 • İyi günler. Saç ekileli 4 gün oldu ve çok başarılı bir operasyondu. Ben bu kadarını tahmin edemezdim. Hem iş olarak hem de müşteri memnuniyeti olarak fazlasıyla memnun kaldım. Her şey için Süreyya Hanım ve tüm Hair Fit İstanbul ekibine teşekkür ederim.

 • Saçlarımı ekileli 2 ay oldu. Fakat şu anki görüntüsü bile beni çok memnun ediyor. Ekim kadrosu gerçekten sabırlı ve güler yüzlü.

Hemen Ara